• slider1.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg
  • slider5.jpg

Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do Niepublicznego Przedszkola Mali Odkrywcy

Uwaga! W dniu jutrzejszym tj. 27 marca 2020r., zostanie ogłoszona lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do Niepublicznego Przedszkola Mali Odkrywcy. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o nie przychodzenie do przedszkola.

O wynikach poinformuje Państwa telefonicznie i/lub mailowo. Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest potwierdzenie woli przyjęcia w terminie od 27 marca do 3 kwietnia.  Potwierdzenia woli przyjęcia będziemy przyjmować tylko w postaci elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ostateczna lista kandydatôw przyjętych będzie ogłoszona 6 kwietnia, wtedy również poinformujemy Państwa telefonicznie. Więcej informacji oraz wzór dokumentu prześle Państwu za pośrednictwem poczty mailowej na wskazany we wniosku adres. W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji (tel. 506171325).

Z poważaniem, Anita Kędzierska

Our website is protected by DMC Firewall!