Rodzice o nas

Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola w roku szkolnym 2016/2017 udzielili odpowiedzi w anonimowej ankiecie na pytanie:

Co w przedszkolu lubią Państwo najbardziej?

Oto ich odpowiedzi:

• - Ciepła atmosfera, miłe Panie, eventy.
  • - Duży plac zabaw, dbanie o dzieci, miła atmosfera, to że nasze dziecko jest zadowolone z przedszkola.
  • - Spokojne podejście do dziecka i rodzica. Brak nadwrażliwości. Normalność, można wszystko dogadać.
  • - Indywidualne podejście nauczyciela w grupie Maluszków, duże zaangażowanie w rozwój dziecka, indywidualne podejście do dziecka, bardzo dobry kontakt z rodzicami.
  • - Szeroki wybór warsztatów dodatkowych oraz sposób w jaki pracują nauczyciele z dziećmi.
  • - Zajęcia dla dzieci, sposób podejścia nauczyciela do dziecka, domowa kuchnia oraz to że dziecko chętnie chodzi do przedszkola i sporo opowiada o przedszkolu po powrocie do domu.
  • - Duży wachlarz zajęć dodatkowych i zabaw (karnawałowych itp.), możliwość zdjęć pamiątkowych. Bardzo ważna jest domowa atmosfera w przedszkolu, a także różnorodność posiłków.
  • - Podejście do dzieci.
  • - Dobra komunikacja z nauczycielami, przyjazną i domową atmosferę, imprezy okolicznościowe z występami dzieci np. Jasełka czy Pasowanie na Przedszkolaka.
  • - Atmosferę jaka panuje, dużo zajęć dla dzieci. Jest dużo atrakcji w przedszkolu, spotkań i występów dzieci. Malowanie twarzy.
  • - Doceniam, że posiłki przygotowywane są na miejscu.
  • - Najbardziej lubimy Panią Anię i Panią Olę, ponieważ są zawsze bardzo miłe, uśmiechnięte i życzliwe. Z oddaniem i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy.
  • - Nauczyciele robią wrażenie miłych i kompetentnych. Dużo informacji dotyczących dzieci, sugestii na tablicy. Miła atmosfera. Prace dzieci są wywieszane na tablicach.
  • - Godziny otwarcia. Dużo atrakcji dla dzieci, bale, zabawy, wyjścia. Atmosfera.
  • - Zaangażowanie Pani Ani i Pani Oli.
  • - Zaangażowanie przedszkola w różne akcje pomocy społecznej (np. zbiórka żywności dla schroniska itp.). Szybkie i skuteczne reagowanie na proóby rodziców. Czyste i schludne pomieszczenia i oczywiście Pan Kazimierz zawsze przyjazny J
  • - Przyjazną atmosferę, ilość warsztatów dodatkowych. Smaczne, przygotowywane na miejscu posiłki.
  • - Mała liczba dzieci w grupie. Domowe jedzenie. Godna zaufania wychowawczyni grupy.
  • - Miłą i kompetentną opiekę nad dziećmi.
  • - Rodzinną atmosferę, dużą ilość warsztatów dodatkowych, smaczne przyrządzane na miejscu posiłki.
  • - Godziny otwarcia. Atmosfera w przedszkolu. Dużo atrakcji dla dzieci.
  • - Dobra współpraca rodzic - nauczyciel. Na bieżąco przekazywane są ważne informacje. Dziecko jest zadowolone, a to najważniejsze.
  • - Panuje miła atmosfera, dobra komunikacja z nauczycielem. Dziecko czuje się bezpieczne i bardzo chętnie uczęszcza do przedszkola.
  • - Za miłą atmosferę.
  • - Miła atmosfera. Dostępność nauczycieli. Bezpieczeństwo. Zajęcia dla dzieci i ich urozmaicenie.
  • - To, że są małe grupy i miła atmosfera.
© 2018 Przedszkole Mali Odkrywcy, Różnowo, gm. Dywity. All Rights Reserved.
Our website is protected by DMC Firewall!