logo

Mali Odkrywcy to niepubliczna placówka oświatowa, mieszcząca się w przestronnym, nowoczesnym budynku, spełniającym wszystkie wymagane prawem standardy. Przedszkole posiada duże i jasne sale z łazienkami wyposażone w ciekawe pomoce dydaktyczne, pomieszczenia specjalistyczne. Obiekt otacza teren zielony z największym spośród przedszkoli w gminie Dywity ogrodzonym placem zabaw, wyposażonym w atrakcyjne zabawki i urządzenia spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

W naszym Przedszkolu posiadamy własne zaplecze kuchenne, gdzie przygotowujemy wszystkie posiłki.  Dania przygotowywane są z niezwykłą dbałością, dostosowane także do specjalnych diet dla dzieci alergicznych. Odpowiednio zbilansowany jadłospis zapewnia naszym dzieciom nie tylko przyjemność z jedzenia, ale także energię na cały aktywny dzień. Zachęcamy dzieci do kosztowania nowych dań. W czasie chwil wspólnie spędzanych przy stole dbamy o przekazywanie i utrwalanie zasad dobrego zachowania i umiejętności posługiwania się sztućcami.

Przedszkole posiada wykwalifikowaną, życzliwą kadrę pedagogiczną, podchodzącą indywidualnie do potrzeb dzieci. Nauczycielki prowadzą zajęcia umożliwiające wszechstronny rozwój dziecka, a w przedszkolu panuje ciepła, domowa atmosfera.

W ramach bezpłatnych zajęć oferujemy: zajęcia Odkrywców, religię, zajęcia logopedyczne z elementami języka migowego oraz język angielski prowadzony przez lektorów szkoły językowej What’sUp, uczący licencjonowaną metodą TeddieEddie.

Przedszkole posiada również szeroki wachlarz warsztatów dodatkowo płatnych: indywidualna terapia logopedyczna, gimnastyka korekcyjna, tańce, judo, zajęcia umuzykalniające oraz szachy. Warsztaty prowadzą sprawdzeni i wykształceni instruktorzy, lektorzy i trenerzy, specjaliści w poszczególnych dziedzinach. Podczas warsztatów zapewniamy wszechstronny rozwój dziecka oraz odkrywanie ich zainteresowań i talentów.

Na życzenie rodziców i po zebraniu się grupy jesteśmy w stanie zorganizować również inne zajęcia dodatkowe.

Przedszkole „Mali Odkrywcy” angażuje się w akcje charytatywne, m.in.: Szlachetna Paczka, zbiórka karmy dla Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie, oraz w bieżące akcje pomocy społecznej.

Rodzice o nas

Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola w roku szkolnym 2016/2017 udzielili odpowiedzi w anonimowej ankiecie na pytanie:

Co w przedszkolu lubią Państwo najbardziej?

Oto ich odpowiedzi:

- Ciepła atmosfera, miłe Panie, eventy.

- Duży plac zabaw, dbanie o dzieci, miła atmosfera, to że nasze dziecko jest zadowolone z przedszkola.

- Spokojne podejście do dziecka i rodzica. Brak nadwrażliwości. Normalność, można wszystko dogadać.

- Szeroki wybór warsztatów dodatkowych oraz sposób w jaki pracują nauczyciele z dziećmi.

- Zajęcia dla dzieci, sposób podejścia nauczyciela do dziecka, domowa kuchnia oraz to że dziecko chętnie chodzi do przedszkola i sporo opowiada o przedszkolu po powrocie do domu.

- Duży wachlarz zajęć dodatkowych i zabaw (karnawałowych itp.), możliwość zdjęć pamiątkowych. Bardzo ważna jest domowa atmosfera w przedszkolu, a także różnorodność posiłków.

- Podejście do dzieci.

- Dobra komunikacja z nauczycielami, przyjazną i domową atmosferę, imprezy okolicznościowe z występami dzieci np. Jasełka czy Pasowanie na Przedszkolaka.

- Atmosferę jaka panuje, dużo zajęć dla dzieci. Jest dużo atrakcji w przedszkolu, spotkań i występów dzieci. Malowanie twarzy.

- Doceniam, że posiłki przygotowywane są na miejscu.

- Nauczyciele robią wrażenie miłych i kompetentnych. Dużo informacji dotyczących dzieci, sugestii na tablicy. Miła atmosfera. Prace dzieci są wywieszane na tablicach.

- Godziny otwarcia. Dużo atrakcji dla dzieci, bale, zabawy, wyjścia. Atmosfera.

- Zaangażowanie przedszkola w różne akcje pomocy społecznej (np. zbiórka żywności dla schroniska itp.). Szybkie i skuteczne reagowanie na prośby rodziców. Czyste i schludne pomieszczenia i oczywiście Pan Kazimierz zawsze przyjazny.

- Przyjazną atmosferę, ilość warsztatów dodatkowych. Smaczne, przygotowywane na miejscu posiłki.

- Mała liczba dzieci w grupie. Domowe jedzenie. Godna zaufania wychowawczyni grupy.

- Miłą i kompetentną opiekę nad dziećmi.

- Rodzinną atmosferę, dużą ilość warsztatów dodatkowych, smaczne przyrządzane na miejscu posiłki.

- Godziny otwarcia. Atmosfera w przedszkolu. Dużo atrakcji dla dzieci.

- Dobra współpraca rodzic - nauczyciel. Na bieżąco przekazywane są ważne informacje. Dziecko jest zadowolone, a to najważniejsze.

- Panuje miła atmosfera, dobra komunikacja z nauczycielem. Dziecko czuje się bezpieczne i bardzo chętnie uczęszcza do przedszkola.

- Za miłą atmosferę.

- Miła atmosfera. Dostępność nauczycieli. Bezpieczeństwo. Zajęcia dla dzieci i ich urozmaicenie.

- To, że są małe grupy i miła atmosfera.

© 2018 Przedszkole Mali Odkrywcy, Różnowo, gm. Dywity. All Rights Reserved.
Our website is protected by DMC Firewall!