Uwaga Rodzice

w związku z deklarowaną niską frekwencją dzieci w piątek (2.11) przedszkole będzie zamknięte.

Natomiast 12 listopada 2018 ma być jednorazowo dniem wolnym od pracy z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzień ten jest więc dniem ustawowo wolnym od pracy w naszym przedszkolu.

Drodzy Rodzice,

W środę (31.10) jak co roku obchodzimy w przedszkolu Święto Dyni. Prosimy, aby dzieci były ubrane na pomarańczowo :)

Kochani Rodzice, jak co roku z okazji Światowego Dnia Zwierząt zorganizowaliśmy zbiórkę na rzecz czworonogów ze Schroniska dla zwierząt w Olsztynie. Zbieramy: karmy dla psów i kotów, koce, kołdry, poduszki, szelki, smycze, obroże, legowiska. Zbiórka trwa do 5 października.

Uwaga Rodzice, 25 września 2018r. (wtorek), o godzinie 9:00 w przedszkolu odbędzie się alarm przeciwpożarowy.

Bardzo prosimy, aby dzieci miały przygotowane ubrania adekwatne do pogody (kalosze, bluzy z kapturem, kurtki nieprzemakalne).

Uprzejmie informujemy, że tegoroczna przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu trwać będzie od 9 do 22 lipca 2018r.

W tych dniach przedszkole będzie zamknięte. Życzymy udanego wypoczynku :)

© 2018 Przedszkole Mali Odkrywcy, Różnowo, gm. Dywity. All Rights Reserved.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!